hands on turkish

معرفی اپلیکیشن Hands on Turkish برای یادگیری زبان ترکی

یکی از جنبه های مهم زندگی در ترکیه، یادگیری زبان ترکی است. به جرات می توان گفت که بدون داشتن مهارت در زبان ترکی کار کردن و انجام امور روزمره در این کشور دشوار و در برخی از موارد غیر ممکن است. از سوی دیگر یادگیری این زبان می تواند در سفر ها گردشگری و تفریحی به شهر های مختلف ترکیه نیز بسیار مفید باشد چرا که سفر به این کشور بسیار آسان تر و لذت بخش تر است است هنگامی که شما زبان ترکی را می شناسید. در این مقاله به معرفی اپلیکیشن Hands on Turkish و قابلیت های آن برای آموزش و یادگیری زبان ترکی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

آموزش زبان ترکی Hands on Turkish

اپلیکیشن HandsOnTurkish ، یک برنامه رایگان آموزش زبان ترکی استانبولی برای مبتدیان است که با بودجه اتحادیه اروپا طراحی و راه اندازی شده است. این اپلیکیشن آموزش زبان ترکی برای زبان آموزان عمومی ، دانشجویان و کسانی که در حال مهاجرت ، مسافرت یا شرکت در مأموریت های تجاری به ترکیه هستند ابزاری ایده آل است. با استفاده از معرفی اپلیکیشن Hands on Turkish  کاربران می توانند زبان ترکی را به صورت آنلاین از طریق وبسایت این مجموعه و یا از طریق تلفن هوشمند یاد بگیرید.

” HandsOnTurkish با بودجه اتحادیه اروپا که به افراد و مشاغل فرصت می دهد زبان ترکی را یاد بگیرند و آگاهی بهتری از فرهنگ و آداب معاشرت ترکیه کسب کنند. این دوره برای افرادی که به این کشور سفر می کنند ، زبان را برای پیشرفت شخصی خود می خوانند یا مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این زبان زیبا و غنی هستند ، بسیار مفید است.”

وب سایت اپلیکیشن Hands on Turkish

دوره های این مجموعه بیش از 80 ساعت ، 600 پرونده درس صوتی و تقریباً 300 صفحه محتوا دارد. این دوره ها در برنامه های تلفن های هوشمند نیز موجود است. بهترین قسمت این مجموعه رایگان بودن آن است.

سایت hands on turkish

استفاده از وب سایت Hands on Turkish

زبان آموزان می توانند با استفاده از وب سایت این مجموعه به دروس آموزشی ترکی استانبولی دسترسی داشته باشند و از آنها استفاده نمایند.

دو دوره برای انتخاب در این وب سایت وجود دارد.

First Steps in Turkish : اولین قدم ها به زبان ترکی در این دوره می باشد. در این دوره می توانید یاد بگیرید که چگونه ترکی را در سطح مبتدی صحبت کنید و بفهمید.

این دوره آموزشی نحوه مکالمه زبان ترکی شامل چندین بخش یا درس می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

📌 به ترکیه خوش آمدید (Welcome to Turkey)

 📌 اولین تماس ها (First contacts)

📌 تاکسی گرفتن به محل کار (A taxi to the office)

هر بخش به دروس جدا تقسیم شده است که شامل گفتگو ، کلمات ، تست های صوتی ، تلفظ ، آزمون ها ، یادداشت های فرهنگی و نکات زبان است. رابط کاربری آسان این سایت بخش های مختلف و امکانات پنل را برای کاربران نمایش می دهد و برای آزمون ها ، پاسخ های صحیح یا غلط کاربر را پس از اتمام مشخص می کند. این دوره برای مبتدیان بسیار مناسب است زیرا شامل آموزش سلام و احوالپرسی به ترکی ، کلمات پر کاربرد زندگی روزمره و عبارات و اصطلاحات ترکی در فرودگاه یا هتل می باشد.

Hands on Turkish : این دوره یک دوره کامل برای یادگیری زبان ترکی در سطح حرفه ای برای زندگی روزمره و کار و تجارت در ترکیه است. لازم به ذکر است که استفاده از این دوره مشمول پرداخت هزینه اشتراک می شود یک ساله برای دوره 120 ساعته می باشد.

مشابه دوره مبتدی ،دوره Hands on Turkish شامل بخش های دیگری است که برخی از مهمترین آنها در ادامه لیست شده است.

📌 اولین جلسه کاری (A first business meeting)

📌 شام (The dinner)

📌 راه بازگشت به هتل (The way back to the hotel)

📌 در بورسا (In Bursa)

📌 کار و بیزینس (Getting down to business)

اپلیکیشن hands on turkish

استفاده از اپلیکیشن Hands on Turkish

شما می توانید زبان ترکی را با استفاده از اپلیکیشن موبایل HandsOnTurish در هر زمان و مکانی بیاموزید و از آن لذت ببرید.

اپلیکیشن موبایل این مجموعه شامل موارد زیر می باشد :

🔻 بیش از 500 فایل صوتی

🔻 گفتگوهایی با عبارات مفید به زبان ترکی

🔻 واژگان ترکی و تمرین های املایی

🔻 نقش آفرینی و مکالمات تعاملی

🔻 اطلاعات ارزشمندی در مورد فرهنگ و آداب و رسوم تجارت ترکیه

برنامه گوشی های هوشمند HandsOnTurish دوره های آموزشی را از دوره اصلی آنلاین موجود به صورت رایگان در وب سایت این مجموعه ایجاد و ارائه می کند.

دروس یادگیری تلفظ

درست تلفظ کردن کلمات در زبان ترکی یکی از مهم ترین بخش های یادگیری این زبان است. چرا که تلفظ اشتباه یک واژه می تواند معنای کلی آنچه را که می خواهید تغییر دهد. سایت و اپلیکیشن Hands on Turkish در این زمینه نیز تدبیراتی در نظر گرفته است.

دستورالعمل ها گوش دادن به صوت صدا بود که ابتدا کلمه یا عبارت را با سرعت نرمال بیان می کند و سپس آن را به آرامی تکرار می کند تا هر حرف شنیده شود. سپس کاربر باید تلفظ کلمه را ضبط کند و آن را با ضبط اصلی مقایسه کند. استفاده از این روش بسیار موثر است و انتظار می رود که پس از تکرار و تمرین کافی درس ها، زبان آموز بتواند مانند یک ترک زبان صحبت کند.

اپلیکیشن hands on turkish

مزایای یادگیری ترکی استانبولی با HandsOnTurish

🔺 این اپلیکیشن علاوه بر یادگیری نحوه مکالمه به زبان ترکی ، نحوه خواندن و نوشتن آن را نیز به شما آموزش می دهد.

🔺 پیگیری دوره ها آسان است ، در عین حال گسترده و دامنه وسیعی از رویدادهای روزمره را در بر می گیرد.

🔺 این برنامه مناسب افرادی است که می خواهند به یک سطح متوسط ​​در زبان ترکی استانبولی پیشرفت کنند.

🔺 سرعت یادگیری در استفاده از آن بالا است.

🔺 در صورت نیاز می توانید درس ها را تکرار کنید و دوباره مرور نمایید.

🔺 به هیچ کتاب یا جزوه ای نیاز نخواهید داشت.

🔺 دوره های آن رایگان است.

آیا آموزش Hands on Turkish برای همه مناسب است؟

این اپلیکیشن و وب سایت برای همه ی افراد با سطوح مختلف مهارت در زبان ترکی استانبولی مناسب است. پس از پایان دوره ها ، ساختار درس ها از تک کلمات به جملات کامل منتقل می شود تا زبان آموز بتواند در موقعیت های مختلف مثل مسافرت، کار و یا تفریح ​​از آنها استفاده می کند. اگر هدف شما از یادگیری زبان ترکی صرفاً برای سرگرمی است ، باز هم توصیه می شود بخش هایی مانند درس نامه های جلسه کاری را کنار نگذارید ، زیرا مباحثی در آن بخش مانند رستوران رفتن وجود دارد که برای شما مفید خواهد بود.

اگر شما هم تجربه استفاده از وب سایت یا اپلیکیشن Hands on Turkish را داشته اید، تجربه خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.