تبدیل دلار به لیر با کمترین کارمزد در ایران و ترکیه

صرف نظر از اینکه مسافر ترکیه باشید یا قصد سرمایه گذاری در این کشور را داشته باشید، تبدیل دلار به لیر با کمترین کارمزد و بهترین قیمت بدون شک یکی از دغدغه های اصلی شما بوده است. اولین روشی که به ذهن اکثر متقاضیان این خدمات می رسد تبدیل دلار به لیر از طریق صرافی های حضوری است. اما این روش محدودیت هایی دارد که شامل کارمزد های بالای تبدیل، نحوه انتقال به صورت پول نقد و یا حواله بانکی و مواردی از این قبیل می باشد. در این مقاله به معرفی روشی کارآمد و مقرون به صرفه برای تبدیل دلار به لیر در ایران، ترکیه و یا هر کشوری دیگری پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

چگونه از ایران دلار را به لیر تبدیل کنیم؟

بسیاری از گردشگران و یا سرمایه گذارانی که قصد انتقال پول به کشور ترکیه را دارند ترجیح میدهند در ایران و قبل از سفر به این کشور پول های خود را به لیر تبدیل کنند و یا از نرخ تبدیل ارزهای خود اطمینان حاصل نمایند. به همین دلیل در این مقاله سیستم پرداخت و صرافی آنلاین پی پکس را معرفی و بررسی کرده ایم که با استفاده از آن میتوانید از ایران و یا هر کشور دیگری در جهان نسبت به تبدیل دلار به لیر ترکیه اقدام نمایید.

پی پکس یک سیستم پرداخت بین المللی و صرافی آنلاین است که امکان تبدیل ارزهای دیجیتال، ارزهای الکترونیک و ارزهای فیات به یکدیگر را برای کاربران فراهم کرده است. شما میتوانید به سادگی و از هر مکانی نسبت به تبدیل دلار دیجیتال شامل تتر، پرفکت مانی، پی پال، وب مانی و پاییر به لیر ترکیه، با کمترین هزینه و پایین ترین نرخ تبدیل، اقدام نمایید.

همانطور که میدانید خرید تتر در ایران ساده و از نظر کارمزد ارزان است. بنابراین شما میتوانید از صرافی های معتبر در ایران تتر خریداری کنید و سپس با استفاده از پی پکس تتر های خود را به لیر ترکیه تبدیل نمایید. 

برخی از صرافی های ایرانی ارائه دهنده خدمات خرید تتر ارزان در ایران در زیر لیست شده اند.

  • صرافی نوبیتکس
  • صرافی پی 98
  • صرافی اکی اکسچنج
  • صرافی بیت گذر

💡 توجه داشته باشید که بر اساس بررسی های انجام شده و نظرات کاربران استفاده از این روش در هر 1000 دلار حداقل 200 لیر در مقایسه با سایر روش های چنج برای متقاضی سودآور خواهد بود.

تبدیل دلار به لیر ترکیه لحظه ای و با کمترین هزینه

پس از خرید تتر در ایران به هر مبلغی که می خواهید کافی است تتر های خود را به حساب کاربریتان در سایت پی پکس انتقال دهید. توجه داشته باشید که ایران در میان لیست کشور های مجاز برای فعالیت و افتتاح حساب در پی پکس نیست. با این حال کاربران ایرانی میتوانند بدون احراز هویت در این سیستم تا سقف 50 هزار دلار در ماه را تبدیل نمایند. بنابراین می توانید با انتخاب کشوری دیگر در فرم ثبت نام از خدمات این وب سایت استفاده نمایید.

پس از ثبت نام کافی است به هر مقداری که می خواهید تتر به حساب کاربری خود در پی پکس واریز کنید. بعد از اینکه موجودی کیف پول دلاری شما در پی پکس شارژ شد، میتوانید با کلیک بر روی گزینه “convert” درخواست تبدیل تتر به لیر خود را ثبت نمایید. پس از آن می توانید انتخاب کنید که معادل لیر را به صورت حضوری از دفاتر صرافی های همکار پی پکس در ترکیه دریافت کرده و یا به حساب بانکی در این کشور انتقال دهید.

تبدیل دلار به لیر

اگر درباره فرایند و استفاده از این روش سوالی داشتید میتوانید با پشتیبانی سایت پی پکس مکاتبه نمایید. البته توجه داشته باشید که پشتیبانی در این سایت تنها به زبان انگلیسی انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.