حواله لیر ترکیه

حواله لیر به ترکیه و انتقال پول به حساب بانکی ترکیه بدون نیاز به داشتن حساب 

ترکیه در سال های اخیر برنامه ریزی های مهمی در زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی در کنار گسترش صنعت گردشگری داشته است. این کشور به عنوان یکی از نزدیک ترین همسایه های ایران مورد توجه گردشگران و سرمایه گذاران ایرانی نیز قرار گرفته است. دغدغه بسیاری از کاربران ایرانی چگونگی انتقال پول به حساب بانکی ترکیه و حواله لیر به این کشور است. به همین دلیل در این مقاله به معرفی روشی کارآمد و مقرون به صرفه برای حواله لیر به ترکیه و انتقال سرمایه به حساب های بانکی در این کشور پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

چگونه بدون حساب بانکی حواله لیر به ترکیه ارسال کنیم؟

خرید حواله بانکی ترکیه و انتقال پول از طریق واسطه هایی که چنین خدماتی را در ایران ارائه میدهند ممکن است دشوار و هزینه بر باشد. چرا که نقل و انتقالات به حساب های بانکی در کشور ترکیه قوانین، شرایط و محدودیت های خاص خود را دارد. به همین دلیل واسطه های ارائه دهنده خدمات خرید حواله لیر به ترکیه ممکن است کارمزد های بالایی را از متقاضیان دریافت کنند. این کارمزد ها میتواند در مبالغ بالا قابل توجه باشد. به همین دلیل به دنبال جایگزینی مقرون به صرفه تر رفته ایم که در ادامه به بررسی جزئیات این روش و سیستم ارائه دهنده آن خواهیم پرداخت.

پی پکس یکی از محبوب ترین وبسایت های ارائه دهنده خدمات مالی در سطح بین المللی است. کاربران میتوانند از طریق خدمات این وب سایت نسبت به تبدیل ارزهای فیات و دیجیتال به یکدیگر اقدام نمایید. اگر چه افتتاح حساب از کشور ایران در سایت پی پکس امکان پذیر نمیباشد، اما با توجه به اینکه استفاده از خدمات این وب سایت نیازی به ارسال مدارک جهت وریفای حساب ندارد، ایرانیان میتوانند بدون نیاز به احراز هویت تا سقف 50 هزار دلار در ماه را تبدیل نمایند. 

از آنجایی که خرید تتر در ایران ارزان است، بهترین راه برای انتقال پول به ترکیه بدون حساب بانکی خرید تتر در ایران و تبدیل آن به لیر ترکیه است. 

برای خرید تتر با بهترین قیمت و کمترین کارمزد میتوانید از صرافی های معتبر ایرانی از جمله موارد زیر استفاده نمایید.

  • صرافی ایرانی پی 98
  • صرافی ایرانی نوبیتکس
  • صرافی ایرانی اکی اکسچنج
  • صرافی ایرانی بیت گذر

بعد از خرید تتر کافی است ارزهای خود را به آدرس کیف پول حساب کاربری خود در پی پکس انتقال دهید. با تایید تراکنش موجودی دلاری کیف پول شما در پی پکس به روز رسانی می شود. سپس میتوانید این موجودی در هر زمانی که میخواهید به لیر تبدیل کرده و به صورت پول نقد و یا انتقال به حساب بانکی در کشور ترکیه تحویل بگیرد و یا به شخص ثالثی تحویل دهید. 

برای این کار وارد کیف پول خود در پی پکس شوید و بر روی گزینه “Convert” در کنار موجودی دلاری کلیک نمایید. نرخ تبدیل را چک کنیم و اطلاعات خواسته شده را برای تکمیل فرایند وارد نمایند.

تبدیل دلار به لیر در ترکیه

ارسال حواله لیر به حساب بانکی در ترکیه با بهترین قیمت و کمترین کارمزد

کارمزد و نرخ تبدیل دغدغه اصلی اکثر افرادی است که قصد حواله لیر به ترکیه را دارند. صرف نظر از اینکه گردشگر باشید یا سرمایه گذار مهم است که با چه ریتی پول های خود را به لیر تبدیل میکنید و کارمزد حواله لیر به ترکیه چقدر است.

نکته جالب توجه درباره استفاده از پی پکس به عنوان یکی از روش های انتقال پول به ترکیه این است که این صرافی آنلاین بهترین نرخ تبدیل حتی کمتر از صرافی ها را ارائه می دهد. نرخ روز این صرافی برای تبدیل دلار به لیر با نرخ بانکی دولت ترکیه برابری می کند. به عنوان مثال در زمان نگارش این مقاله نرخ تبدیل در صرافی پی پکس به شکل زیر و 18.4 اعلام شده است.

نرخ تبدیل لیر در پی پکس

قیمت ریت و تبدیل بانک های ترکیه و سایر صرافی ها را میتوانید از سایت doviz.com به عنوان مرجع اصلی اعلام نرخ های تبدیل بانکی و غیر بانکی چک کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکند نرخ پی پکس از نرخ های اعلامی کمتر یا برابر است.

ریت لیر ترکیه

پاسخ به سوالات متداول

ارزان ترین روش برای حواله لیر به ترکیه کدام است؟

شما میتوانید با تبدیل تتر به لیر ترکیه و دریافت آن در این کشور با استفاده از روش گفته شده با کمترین کارمزد به ترکیه پول منتقل نمایید.

آیا با استفاده از این روش میتوان پول نقد در ترکیه دریافت کرد؟

بله شما میتوانید در زمان تبدیل انتخاب کنید که معادل تتر خود را به صورت نقد و یا در حساب بانکی ترکیه ای دریافت نمایید.

آیا کاربران ایرانی میتوانند از این روش استفاده کنند؟

بله با توجه به اینکه نیازی به احراز هویت نیست ایرانیان نیز می توانند تا سقف 50 هزار دلار در ماه به ترکیه حواله کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.