خرید از ترندیول بدون حساب بانکی

خرید از ترندیول ترکیه بدون داشتن حساب بانکی ترکی

ترندیول یکی از محبوب ترین فروشگاه های آنلاین در خاورمیانه است که با اجناس با کیفیت و حراجی های جالب توجه شناخته می شود. بسیاری از ایرانیان برای خرید از ترندیول ترکیه بدون داشتن حساب بانکی ترکی به چالش بر میخورند. اگرچه آنلاین شاپ های واسطه خدمات خرید از ترندیول را ارائه می دهند اما بسیاری ترجیح میدهند تا بدون واسطه و محدودیت کالای خود را انتخاب و خرید کنند. در همین راستا در ادامه این مقاله به بررسی روشی کارآمد برای خرید از ترندیول ترکیه بدون نیاز به حساب بانکی ترکی و استفاده از خدمات واسطه ها پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

برای خرید از ترندیول ترکیه به حساب بانکی نیاز داریم؟

ترندیول ترکیه از روش های پرداخت متفاوتی پشتیبانی میکند که بر اساس اطلاعات منتشر شده در این وبسایت شامل موارد زیر می باشد:

  • 🔹مسترکارت
  • 🔹 ویزا کارت
  • 🔹 اپل پی
  • 🔹 گوگل پی
  • 🔹 پی پل
  • 🔹 انتقال بانکی

بنابراین برای خرید از ترندیول ترکیه به حساب بانکی ترکی نیازی نخواهید داشت. با این حال مشکل جایی ظاهر می شود که به دلیل تحریم های اعمال شده علیه ایرانیان، کاربران ایرانی معمولا نمی توانند از روش های دیگر نیز استفاده کنند و ممکن است در پرداخت به مشکل برخورد کنند. 

💡قصد خرید عمده از ترکیه را دارید؟ در لینک مشخص شده در این خصوص بیشتر بدانید.

نحوه خرید از ترندیول بدون حساب بانکی ترکیه ای

اگر قصد خرید از ترندیول ترکیه را دارید می توانید بدون داشتن حساب بانکی ترکی از طریق سیستم پرداخت آنلاین پی پکس و با استفاده از متود انتقال بانکی پرداخت های خود را در این وبسایت انجام دهید. کافی است یک حساب کاربری در پی پکس ایجاد کنید و حساب خود را با هر ارزی که می خواهید (پرفکت مانی، وب مانی، پاییر، پی پل، ارزهای دیجیتال و غیره) شارژ نمایید.

توجه داشته باشید که ایران در لیست کشور های مجاز برای ثبت نام و فعالیت در پی پکس نیست. با این حال کاربران ایرانی میتوانند در زمان ثبت نام کشور دیگری را انتخاب کنند و بدون نیاز به ارسال مدارک جهت احراز هویت، از خدمات این وبسایت تا سقف 50 هزار دلار در ماه استفاده نمایند.

به عنوان مثال شما میتوانید در ایران اقدام به خرید تتر نمایید و تتر های خود را به حساب کاربریتان در پی پکس واریز کنید. پس از آن باید در بخش کیف پول بر روی گزینه “convert” کلیک کنید و ارزهای خود را به لیر ترکیه تبدیل نمایید. 

تبدیل دلار به لیر

پس از انتخاب محصولات و تکمیل سبد خرید در ترندیول کافی است در آخرین لحظه برای پرداخت گزینه پرداخت با حساب بانکی را انتخاب نمایید. در این مرحله یک شماره IBAN به شما نمایش داده می شود که میتوانید آن را در بخش برداشت در سیستم پی پکس وارد نمایید. 

برداشت لیر در پی پکس

به همین سادگی خرید شما از ترندیول بدون حساب بانکی ترکیه انجام می شود و می توانید محصولات خود را در آدرسی که مشخص کرده اید دریافت نمایید. اگر روش دیگری برای خرید از ترندیول ترکیه بدون داشتن حساب بانکی می شناسید آن را در بخش دیدگاه ها به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.