خرید دلار و لیر در ترکیه از معتبرترین صرافی استانبول

همانطور که میدانید، در صورتی که برای خرید لیر ترکیه از قبل در ایران اقدام نکرده باشید ممکن است در کشور ترکیه با مشکلاتی مواجه شوید؛ چرا که بسیاری از خدمات همچون استفاده از تاکسی یا رفتن به رستوران ها و خرید از مغازه ها نیازمند داشتن لیر است. بنابراین در این شرایط نیاز به یک صرافی معتبر در استانبول دارید تا بتوانید با پول ایرانی خود یا همان تومان، دلار یا لیر مورد نیازتان را تهیه کنید. وب سایت اقامت98 خدمات یک صرافی ایرانی در ترکیه را برای کاربران ارائه می دهد و کاربران می توانند از این طریق نسبت به قیمت دلار ترکیه یا لیر آگاهی پیدا کنند و به بهترین قیمت دلار ترکیه را خریداری کرده و یا به آسانی تبدیل دلار به لیر را انجام دهند. همچنین اقامت 98 امکان خرید دلار با حواله بانکی در ترکیه را نیز برای کاربران از طریق صرافی های معتبر استانبول فراهم کرده است. در صورتی که قصد خرید لیر در استانبول را دارید، وب سایت اقامت98 به شما کمک می کند تا از طریق صرافی ایرانی در استانبول به خرید لیر با تومان بپردازید و یا حواله لیر ترکیه را بخرید.

در مجموع می توان گفت امکان خرید و فروش دلار در ترکیه، خرید و فروش لیر و تبدیل دلار به لیر در ترکیه با وب سایت اقامت98 برای کاربران فراهم شده است.

قیمت لیر به تومان
قیمت لیر به دلار
نرخ تبدیل لیر به دلار
نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید ؟
تماس با ما از طریق تلفن +902162400009

باید پرداخت کنم ؟

خرید دلار و لیر در استانبول ترکیه با بهترین نرخ

چنانچه به دنبال صرافی معتبر در استانبول برای خرید دلار در ترکیه یا لیر با بهترین نرخ هستید باید بگوییم اقامت98 بهترین انتخاب شما در این زمینه خواهد بود و می توانید به خرید حواله دلار ترکیه بپردازید و با بهترین قیمت حواله لیر ترکیه را نیز خریداری کنید. ما در اقامت 98 برای شما خدمات خرید دلار در استانبول، خرید لیر با حواله بانکی یا تومان، خرید حواله دلار در ترکیه، فروش لیر ترکیه و فروش دلار در استانبول را بر اساس قیمت امروز لیر و دلار ارائه می کنیم.

بنابراین همانطور که گفته شد با استفاده از این وب سایت، شما می توانید بهترین قیمت دلار ترکیه و لیر را برای خرید در اختیار داشته باشید.

حجم خرید دلار و لیر با توجه به نوع نیاز شما متغیر است. به عنوان مثال برای خرید خانه تا 250 هزار دلار قابل پرداخت خواهد بود و برای مبالغ کمتر از آن هم امکان پذیر است. لازم به ذکر است تحویل دلار و لیر به دو صورت پرداخت نقدی و واریز به حساب بانکی امکان پذیر خواهد بود. شما می توانید دلار یا لیر را با مراجعه به ادرس صرافی استانبول و حضور در دفتر مجموعه به صورت نقدی با توجه به نرخ لحظه ای لیر و قیمت دلار ترکیه تحویل بگیرید و یا

اینکه به درخواست خود آن را در حساب بانکی تان دریافت کنید.

سفارش خرید لیر
خرید دلار و لیر در استانبول ترکیه
خرید دلار در استانبول ترکیه

خرید دلار در استانبول با قیمت مناسب

برای آگاهی دقیق از نرخ لحظه ای دلار ترکیه یا لیر ترکیه می توانید از قیمت هایی که در سایت اقامت 98 درج می شوند کمک بگیرید. قیمت امروز لیر به طور مرتب در سایت اعلام می شود و دغدغه ای در خصوص آخرین قیمت لیر نخواهید داشت. به علاوه، اقامت98 به عنوان معتبرترین صرافی استانبول، خدمات خرید دلار در ترکیه را با مناسب ترین و بهترین قیمت برای مشتریان فراهم کرده است تا ارزان تر از همه جا، به آسانی و بدون هیچ نگرانی فرآیند خرید دلار در استانبول و خرید حواله دلار ترکیه را پشت سر بگذرانند. خرید دلار با حواله بانکی در ترکیه نیز یکی دیگر از خدمات کاربردی و اساسی این وب سایت می باشد.

سفارش خرید دلار

 فروش دلار در استانبول و تبدیل به تومان

وب سایت اقامت 98 در کنار خدمات خرید لیر با تومان یا خرید دلار در ترکیه، با ارائه صرافی معتبر در استانبول امکان فروش دلار در ترکیه را نیز فراهم کرده است. با استفاده از خدمات کاربردی فروش دلار در استانبول، می توانید دلار های خود را به هر میزانی که نیاز دارید بفروشید و آن ها را با توجه به نرخ لحظه ای و قیمت دلار ترکیه به تومان تبدیل کنید. همچنین از دیگر خدمات این وب سایت در کنار فروش دلار در استانبول می توان به تبدیل دلار به  لیر هم اشاره کرد.

تبدیل دلار به لیر
فروش دلار در استانبول و دریافت تومان

خرید لیر ترکیه در استانبول به صورت سریع و مطمئن

خرید لیر ترکیه در استانبول به صورت سریع و مطمئن

فرآیند خرید لیر در استانبول با اقامت98 بسیار آسان و سریع صورت می گیرد و کار را برای کاربران تسهیل کرده است. کاربران می توانند از طریق این وب سایت از ارزش لیر ترکیه و قیمت حواله لیر ترکیه باخبر شوند و با توجه به نرخ لحظه ای آن فرآیند خرید و فروش لیر ترکیه را به راحتی طی کنند. ما در اقامت98 امکان خرید لیر با حواله بانکی را برای مشتریان فراهم کرده ایم و کاربران می توانند در کمترین زمان و بدون نگرانی از طریق صرافی ایرانی در استانبول مقدار لیر و یا حواله لیر ترکیه مورد نیاز را با تومان خریداری نمایند. اقامت98 به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین صرافی های ترکیه، این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که دلار و لیر خریداری شده را در سه منطقه شرقی استانبول ( منطقه آسیایی) ، بخش مرکزی ( محدوده تکسیم و شیشلی و کاپالی چارشی) و منطقه غربی استانبول ( اسنیورت، بیلیکدوزو، باغچه شهیر) به دست ایشان برساند.

خرید لیره

فروش لیر در ترکیه

شما می توانید علاوه بر خرید لیر در استانبول، با استفاده از خدمات فروش لیر ترکیه وب سایت اقامت98 با توجه به نرخ لحظه ای لیر ترکیه که در سایت درج شده است به آسانی و راحت و سریع هر تعداد لیر که می خواهید را از طریق صرافی ایرانی در استانبول بفروشید و آن را به تومان تبدیل کنید.

تبدیل لیر به تومان

فروش لیر در ترکیه

خرید لیر ترکیه در استانبول به صورت سریع و مطمئن

خدمات ډالر او لیره وپیرئ

اقامت98 خدمات خود را محدود به کاربران ایرانی نکرده است و کاربران افغان نیز می توانند از خدمات خرید لیره و دالر در ترکیه استفاده کنند. نرخ دالر به لیره در اقامت98 مشخص است و کاربران کشور افغانستان می توانند با استفاده از خدمات اسعار خارجی علاوه بر تبدیل دالر به لیره، لیره بدلوي ډالر ته را نیز انجام دهند.

نرخ لیره و قیمت دالر مطابق به قیمت اسعار خارجی مشخص می شود و خدمات نرخ لحظه ای انواع اسعار خارجی درسرای اقامت98 این امکان را به شما می دهد تا از این قیمت ها به راحتی اطلاع داشته باشید.

اطلاع از نرخ لیره و قیمت دالر برای کابران محترم افغان بسیار حائز اهمیت است. چرا که با استفاده از نرخ دالر به لیره، میتوان سرمایه خود را تبدیل کرد و در مرحله بعد از این سرمایه برای خرید ملک در ترکیه نیز استفاده کرد. خدمات نرخ لحظه ای انواع اسعار خارجی درسرای اقامت98 این مرحله را برای شما آسان کرده است.

در صورتی که در هر بخش از خدمات نرخ دالر به لیره به مشکل برخورد کردید، می توانید با پشتیبانان حرفه ای اقامت98 تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

سوالات متداول در خصوص خرید و فروش لیر و دلار ترکیه

نرخ لحظه ای در زمان معامله و بر اساس قیمتی که بر روی سایت درج می شود محاسبه خواهد شد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با پشتیبانی تماس برقرار کنید.

این مقدار با توجه به نوع نیاز شما متغیر است. به عنوان مثال برای خرید خانه تا 250 هزار دلار قابل پرداخت خواهد بود و برای مبالغ کمتر از آن هم امکان پذیر است.

بله امکان پذیر است. ما در اقامت 98 امکان تحویل دلار و لیر مورد نیاز شما را در 3 منطقه شرقی استانبول (منطقه آسیایی) ، بخش مرکزی (محدوده تکسیم و شیشلی و کاپالی چارشی) و منطقه غربی استانبول (اسنیورت، بیلیک دوزو، باهچه شهیر) را فراهم ساخته ایم.

بله؛ کاربران محترم افغانستان می توانند با استفاده از خدمات نرخ لحظه ای انواع اسعار خارجی درسرای اقامت98 از آخرین قیمت دالر و قیمت لیره اطلاع داشته باشند و بدین وسیله امکان تبدیل دالر به لیره فراهم است.

2 دیدگاه دربارهٔ «خرید دلار و لیر در ترکیه از معتبرترین صرافی استانبول»

میترا

عالی بود ممنون

حسین حسینی

نسبتا بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.