صرافی اقامت98

معرفی صرافی معتبر در استانبول ترکیه

یکی از مهم ‌ترین دغدغه هایی که مسافران ترکیه و یا هر کشور خارجی دیگر با آن درگیر هستند تبدیل ارز و یا انتقال پول های زیاد به خارج از ایران است. با توجه به این که ریال ارز رایجی در ترکیه نیست و پرداخت هزینه های خدمات و محصولات با ریال در این کشور امکان پذیر نمی باشد، توصیه می شود اگر برای اقامت طولانی مدت و یا کوتاه مدت به ترکیه سفر می کنید، پیش از سفر، اطلاعات خود را درمورد تبدیل ارز و انتقال پول به این کشور افزایش دهید، تا در طول اقامت خود و برای کارهایی مثل سرمایه گذاری، خرید ملک و مواردی از این قبیل دچار نشوید. برای مثال کسانی که اقدام به اجاره و یا خرید خانه و دریافت اقامت ترکیه می کنند، برای تامین هزینه های اجاره خانه، اقامت و خرید خانه نیاز به انتقال پول از ایران به ترکیه هستند. به طور کلی هر کسی ممکن است با مشکل کمبود ارز در طول اقامتش در کشور ترکیه مواجه شود. در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی از بهترین و معتبر ترین صرافی های استانبول، صرافی اقامت98، آشنا کنیم تا بتوانید با خیال آسوده و در هر محله ای از استانبول که اقامت دارید، ارز خود را به لیر ترکیه تبدیل کنید یا پول خود را از ایران به ترکیه انتقال دهید.

اقامت98: صرافی معتبر در استانبول

اقامت 98 به عنوان یکی از معتبرترین صرافی ها در استانبول، امکان تبدیل ارز و یا انتقال پول از ایران به ترکیه در هر زمان و در اسرع وقت برای ایرانیان فراهم داشته است. با استفاده از خدمات وب سایت اقامت98 می توانید به راحتی و در کم ترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت ارز خود را تبدیل کنید. برخی از مهم ترین خدمات این صرافی عبارتند از خرید و فروش دلار در ترکیه با حواله بانکی، خرید لیر به تومان و فروش آن، خرید حواله دلار ترکیه و یا تبدیل دلار به لیر می باشد. همچنین امکان خرید دلار یا لیر ترکیه با استفاده از ارزهای دیجیتال بیت کوین و تتر و پرفکت مانی توسط این مجموعه امکان پذیر است.

تحویل دلار و لیر خریداری شده مشتریان اقامت98 به دو صورت پرداخت نقدی و واریز به حساب بانکی امکان پذیر است و مشتریان می توانند با حضور در دفتر صرافی ارز خریداری شده خود را تحویل بگیرند. یکی از مهم ترین ویژگی های این صرافی این است که امکان تحویل و پرداخت ارز به صورت نقدی درب منزل یا محل اقامت مشتریان امکان پذیر می باشد.

کاربران اقامت98 می توانند قیمت دلار یا لیر ترکیه، و قیمت حواله لیر و دلار را به صورت لحظه ای و آنلاین در سایت بررسی کنند تا با مناسب ترین قیمت و کمترین زمان ممکن ارز خود را خریداری کرده یا بفروشند. نرخ لحظه ای در زمان معامله و بر اساس قیمتی که بر روی سایت درج شده است، محاسبه می شود.

امکانات صرافی اقامت98

بخش های مختلف صرافی اقامت98خدمات
خرید دلار و لیر در ترکیه🔻 خرید دلار و لیر در استانبول ترکیه
🔻خرید دلار در استانبول
🔻 فروش دلار در استانبول و تبدیل به تومان
🔻خرید لیر ترکیه در استانبول
🔻فروش لیر استانبول
خرید و فروش بیت کوین در ترکیه🔻خرید و فروش بیت کوین با لیر در ترکیه
🔻خرید بیت کوین با دلار در استانبول
🔻 فروش بیت کوین و تبدیل به دلار در ترکیه
🔻تبدیل بیت کوین به لیر در استانبول
🔻خرید ملک با بیت کوین در ترکیه
خرید و فروش پرفکت مانی در ترکیه🔻خرید پرفکت مانی با دلار در استانبول
🔻فروش پرفکت مانی با دلار در استانبول
🔻 تبدیل پرفکت مانی به دلار و لیر در ترکیه
خرید و فروش تتر در ترکیه🔻خرید تتر با لیر و دلار در ترکیه
🔻 فروش تتر و دریافت لیر و دلار در استانبول
🔻 تبدیل تتر به دلار و لیر و بیت کوین

خرید و فروش دلار و لیر ترکیه

پرداخت هزینه بسیاری از خدمات همچون استفاده از تاکسی یا رفتن به رستوران ها و خرید از مغازه ها در ترکیه با لیر انجام می شود. بنابراین بسیاری از مسافران ترکیه نیاز به یک صرافی معتبر در استانبول دارند تا بتوانند تبدیل ارز مورد نیاز خود را انجام دهند.

وب سایت اقامت98 به عنوان یک صرافی معتبر ایرانی در استانبول ترکیه، خدمات متنوعی را به کاربران ارائه می دهد. با اقامت 98 کاربران می توانند قیمت دلار ترکیه یا لیر را بررسی کنند و به آسانی و با بهترین قیمت تبدیل ارز را انجام دهند. همچنین اقامت 98 امکان خرید دلار با حواله بانکی در ترکیه را نیز برای کاربران فراهم کرده است. در صورتی که قصد خرید لیر در استانبول را دارید، وب سایت اقامت98 به شما کمک می کند تا در استانبول به خرید لیر با تومان بپردازید و یا حواله لیر ترکیه را بخرید.

امکان خرید و فروش دلار در ترکیه، خرید و فروش لیر و تبدیل دلار به لیر در ترکیه با وب سایت اقامت98 برای کاربران فراهم شده است. بنابراین چنانچه به دنبال صرافی معتبر در استانبول برای خرید دلار در ترکیه یا لیر با بهترین نرخ هستید باید بگوییم اقامت98 بهترین انتخاب شما در این زمینه خواهد بود.

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که سقف خرید دلار و لیر با توجه به نوع نیاز مشتری متغیر است. به عنوان مثال برای کسانی که قصد خرید خانه در ترکیه را دارند تا 250 هزار دلار قابل پرداخت خواهد بود.

همانطور که قبلا هم اشاره شد تحویل دلار و لیر به دو صورت پرداخت نقدی و واریز به حساب بانکی امکان پذیر خواهد بود و مشتریان می توانند دلار یا لیر را با مراجعه به ادرس صرافی استانبول و حضور در دفتر مجموعه و یا درب محل اقامت به صورت نقدی با توجه به نرخ لحظه ای لیر و قیمت دلار ترکیه تحویل بگیرند و یا در صورت داشتن حساب بانکی در هر یک از بانک های ترکیه، ارز را در حساب بانکی دریافت کنند. قابلیت های متنوع اقامت 98 در کنار امنیت و سرعت ارائه خدمات، موجب شده است که این سامانه به یک صرافی معتبر در استانبول تبدیل شود.

وب سایت اقامت98  علاوه بر خدمات خرید لیر با تومان یا خرید دلار در ترکیه، امکان فروش دلار و لیر در ترکیه را نیز فراهم کرده است. با استفاده از خدمات کاربردی فروش دلار در استانبول این صرافی می توانید لیر ها و دلار های خود را به هر میزانی که نیاز دارید بفروشید و آن ها را با توجه به نرخ لحظه ای و قیمت دلار و لیر ترکیه به تومان تبدیل کنید.

خرید و فروش بیت کوین در ترکیه

گسترش پذیرش و استفاده از ارزهای دیجیتال و بیت کوین در سراسر جهان سبب شده است که تمایل به خرید بیت کوین در ترکیه و استفاده از آن توسط  سرمایه گذاران برای تبادل و نقل انتقالات مالی خود در کشور ترکیه و به خصوص شهر استانبول افزایش پیدا کند. بد نیست اشاره کنیم که ترکیه از جمله کشور هایی که بالاترین پذیرش ارز دیجیتال را دارد. از سوی دیگر با توجه به ریسک انتقال دلار از طریق حواله های بانکی و کارمزد های بالای این روش ها در مبالغ بالا، خرید و فروش ارزهای دیجیتال روش مطمئن تر و مقرون به صرفه تری برای جابه جایی پول در کشورهایی نظیر ترکیه می باشد.

به همین دلیل صرافی اقامت98 امکان خرید و فروش بیت کوین را در کشور ترکیه در دو واحد دلار و لیر فراهم ساخته است. وب سایت اقامت 98 به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی به خرید و فروش ارزهای دیجیتال و تبدیل آنها به لیر و دلار در ترکیه بپردازید و یا موجودی پول خود را به راحتی و با خیالی آسوده همزمان در محل به اسکناس تبدیل کنید. همچنین این موسسه خرید ملک در ترکیه با بیت کوین را برای کاربران امکان پذیر کرده است.

خرید و فروش پرفکت مانی در ترکیه

پرفکت مانی یکی از معتبر ترین سیستم های پرداخت آنلاین بین المللی است که اخیرا استفاده از آن در ترکیه نیز مورد توجه کاربران قرار گرفته است. با استفاده از پرفکت مانی کاربران می توانند در سریع زمان ممکن نقل و انتقالات خود را در سراسر دنیا انجام دهند و درآمد های ارزی داشته باشند.

خدمات اقامت98 این امکان را برای کاربران فراهم می کند که در سریع ترین زمان ممکن و به آسانی به خرید پرفکت مانی در ترکیه و یا تبدیل پرفکت مانی به لیر و دلار بپردازید. همچنین در اقامت 98 امکان خرید ملک با پرفکت مانی نیز وجود دارد. از دیگر خدمات این صراقی می توان به خرید پرفکت مانی با لیر، خرید پرفکت مانی با دلار اسکناس، تبدیل پرفکت مانی به دلار در ترکیه، معاوضه پرفکت مانی با دلار اسکناس و فروش پرفکت مانی با لیر استانبول اشاره کرد.

خرید و فروش تتر در ترکیه

تتر (Tether) یکی از مهم ترین ارز های دیجیتال است. تتر به عنوان یکی از مهم ترین استیبل کوین ها، همواره قیمتی ثابت دارد، به عنوان یک ارز واسط در بسیاری از معاملات و حتی در پروسه انتقال سرمایه به ترکیه مورد استفاده قرار می گیرد و به طور کلی در خرید و فروش و سرمایه گذاری بسیار پر کاربرد است.

شما می توانید با استفاده از خدمات اقامت98 در استانبول ترکیه اقدام به خرید تتر با لیر و دلار کنید و یا با قیمت مناسب تتر خود را به لیر و دلار تبدیل کنید. نکته مهم در خرید تتر با دلار یا لیر، نرخ تبدیل این واحد های پولی است. اقامت98 به عنوان یک صرافی معتبر در استانبول ترکیه، بهترین نرخ خرید و فروش تتر در استانبول را به کاربران خود ارائه دهد. با استفاده از این خدمات شما می توانید تتر خود را به دلار یا لیر تبدیل کنید و یا اینکه دلار و لیر خود را به ارز تتر تبدیل نمایید. می توان گفت که امکان خرید تتر در ترکیه با دلار و یا لیر یکی از قابلیت های مهمی است که صرافی معتبر اقامت 98 برای کاربران خود فراهم کرده است.

برای استفاده از خدمات صرافی اقامت98 کافی از در سایت رسمی این شرکت یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس از منوی خدمات، خدمات صرافی را انتخاب کرده و سفارشات خود را ثبت نمایید.

آدرس صرافی اقامت98

Ataşehir/İstanbul Atatürk Mahallesi, Gazi Sokak, Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi, Block A

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *