تبدیل ریال به لیر

تبدیل ریال به لیر در ترکیه به صورت حضوری و آنلاین و هر آنچه لازم است بدانید

اگر شما هم در ترکیه زندگی می کنید و یا به این کشور سفر کرده اید ، حتما می دانید که ریال ایران هیچ ارزشی برای صرافی های ترکیه نداشته و تبدیل ریال به لیر به این راحتی ها امکان پذیر نمی باشد. تنها در صورتی که از داخل ایران مقداری دلار به همراه آورده باشید ، می توانید لیر مورد نیازتان را از صرافی ها تهیه کنید . در غیر این صورت برای دریافت لیر در ازای پرداخت ریال می بایست به شرکت های معتبر ایرانی مراجعه نمایید.

از کجا لیر تهیه کنیم؟

در تمام شهرهای ترکیه صرافی هایی وجود دارد که می توان در ازای پرداخت دلار ، یورو ، پوند و دیگر پول های معتبر ، لیر مورد نیاز خود را دریافت کرد. اما باید بدانید که بسیاری از این صرافی ها پورسانت بالایی بابت این تبدیل دریافت می کنند.

همچنین شرکت هایی نیز وجود دارند که خرید لیر را برای شما محقق می سازند . که اکثر آنها نیز بابت پورسانت تبدیل ، مبالغ بالایی را دریافت می کنند.

این گونه است که باید به این نکته توجه داشته باشید ، اگر بخواهید برای سرمایه گذاری در ترکیه همچون خرید خانه ، اتومبیل و واحد تجاری تبدیل ارز خود را به دست این گونه صرافی ها یا شرکت های ارزی بسپارید ، در آخر متوجه می شوید که مبلغ زیادی را برای تبدیل ریال به لیر و یا دلار به این افراد پرداخت کرده اید. که در این صورت مبلغ قابل توجهی از کل بودجه شما کسر خواهد شد. از همین رو باید دقت داشته باشید که صرافی قابل اطمینان و منصفی را انتخاب نمایید.

به تازگی افرادی در این راه قدم گذاشته اند که به صورت حضوری امر تبدیل را برای شما تسریع می کنند. اما توجه داشته باشید که همه ی این افراد قابل اطمینان نبوده و مطمئنا اگر توجه خود را معطوف به امنیت سرمایه خود نکنید در نهایت این شمایید که متضرر خواهید شد .

اطلاع از نرخ تبدیل ریال به لیر

با توجه به این که در تمام کشورها این بانک مرکزی است که نرخ تبدیل ارزها را مشخص می کند ، برای اطلاع رسانی به مردم پایگاه اینترنتی را معرفی می نماید.

کشور ترکیه هم از این امر مستثنی نیست و برای تبدیل ارزهای مهم دنیا به لیر و بلعکس توسط بانک مرکزی خود، پایگاه داده تعبیه کرده است تا افراد و شرکت هایی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند آگاه سازد.

در سال های گذشته تعداد زیادی از هموطنان ما قصد مهاجرت به ترکیه داشتند که برای اطلاع از نرخ تبدیل لیر به ریال و یا بلعکس به این پایگاه داده بانک مرکزی مراجعه می کنند. شما نیز چنانچه قصد سرمایه گذاری و یا تحصیل دارید و در نتیجه نیازمند انتقال پول به ترکیه می باشید ، جهت بررسی دقیق و اطلاع از نرخ ارزها در این کشور می توانید به سایتی که در ادامه معرفی می کنم ، مراجعه نمایید.

تبدیل ریال به لیر
تبدیل ریال به لیر چگونه بهتر است انجام شود

یکی از بانک های اطلاع رسانی معتبر تبدیل ارز سایت دوویز ( Doviz ) نام دارد. که ارزهای رایج و قابل قبول در کشور ترکیه را نمایش می دهد. بسیاری از صرافی های معتبر از این پایگاه اطلاعات ارزی خود را جویا می شوند و طبق آن به اضافه پورسانت خود تبدیل و انتقال پول را برای شما انجام می دهند. باید به این نکته توجه داشت ، افراد و یا صرافی هایی معتبر خواهند بود که طبق اعلام بانک مرکزی که توسط چنین تارنماهایی اطلاع رسانی می کند عمل کنند.

هموطنان عزیز برای تبدیل ریال به لیر و اطلاع از نرخ پول ترکیه می بایست به این نکته توجه نمایند تا از هزینه های اضافی برای تبدیل ارز خود جلوگیری نموده و دچار ضرر مالی نشوند. در نتیجه این امر باعث می شود که شما بتوانید صرافی موردنظر خود را که کمترین پورسانت را دریافت می کند ، شناسایی کنید و در آینده برای تبدیل ریال به لیر به همان مکان مراجعه نمایید.

صرافی معتبر برای تبدیل لیر به ریال

طبیعتا برای سفر ، اقامت و خرید یا اجاره ی واحد مسکونی نیاز به واحد پولی ترکیه که همان لیر می باشد، خواهید داشت. از آنجایی که پول ایرانی در هیچ کجای دنیا قابل تبدیل نیست ، می بایست برای تهیه لیر از ارزهایی مانند دلار ، یورو و پوند استفاده نمایید. که این امر با توجه به قانون اخیر ایران با این مضمون که امکان خروج ارز با مبلغ بیشتر از 5 هزار دلار برای هر نفر وجود ندارد ، مشکل شده است. اقامت 98 یکی از صرافی های معتبر در استانبول می باشد که می تواند برای شما این مشکل را برطرف سازد و یا حتی ریال شما را تبدیل به ارزهای مجازی کند.

برای دریافت لیر از این شرکت می توانید علاوه بر حواله ی ریال ، دلار و یا ارزهای دیجیتال را نیز پرداخت کنید. سپس به صورت نقدی در 2 شعبه ی حضوری که واقع در مناطق آسیایی و اروپایی استانبول می باشد ، لیر موردنیازتان را تحویل بگیرید. همچنین می توانید به صورت آنلاین از تمام شهرهای ترکیه نقل و انتقالات را انجام داده و در کمتر از نیم ساعت مبالغ بدون سقف به صورت لیر یا دلار در حسابتان منظور خواهد شد.

در نهایت با مراجعه به شرکت اقامت 98 میتوانید تبدیل لیر به ریال و یا بلعکس را با خیالی راحت و آسوده بدون دغدغه های قانونی و بدون سقف انجام دهید. چه بسا در هزینه های زیادی که صرافی های نامعتبر از شما درخواست می کنند صرفه جویی کنید. این مرکز اساس کار خود را بر پایه ی رضایت مراجعه کنندگان خود نهاده و در این امر با توجه به رضایت تعداد کثیری از هموطنان عزیز که در قسمت نظرات ثبت شده است موفق می باشد.

امید است که این شرکت خدماتی شایسته در خور هموطنان عزیز ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *